_bezszumu Cześć, mam na imię Aneta. Pasjonują  mnie zagadnienia związane z projektowaniem graficznym, sztuką, fotografią. O tym będzie ten blog – o inspiracjach, kreatywnych ludziach i ich pracy, o sztuce, o fotografii i o tym, że życie jest piękne. I o mojej pracy będzie także, by przybliżyć Ci zagadnienia, na które warto zwrócić uwagę, prowadząc firmę. Liczę, że znajdziesz tu ciekawostki, o których nie miałeś pojęcia, może znajdziesz tu inspiracje dla siebie. W każdym razie będę się starać by tak było.

Moją pasją jest projektowanie logo, ale zajmuję się także grafiką i fotografią. Jeśli chcesz zobaczyć moje realizacje, zapraszam na ArtemioStudio.pl Być może nabierzesz przekonania, że warto ze mną podjąć współpracę w zakresie stworzenia logo, strony internetowej lub całej identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy lub dla Ciebie. Stwierdzenie „jak cię widzą, tak cię piszą” dotyczy także komunikacji na polu biznesowym, więc nie pozwól by amatorski wygląd sugerował amatorski biznes, usługi czy produkty. Wciąż uczę się nowych rzeczy, doskonalę i wymyślam. Moje umiejętności kieruję do ludzi, którzy cenią jakość i rzetelną pracę.

portfolio są projekty zrealizowane dla osób prywatnych i firm (małych i większych), z Polski i z zagranicy (USA, Kanady, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Litwy, Włoch, Holandii, Arabii Saudyjskiej, Tajlandii, Australii…). Jeśli masz pytania – pisz.